הסדנאות שלנו

סדנאות הכתיבה שלנו ממוקדות בכם, הכותבים. מטרתנו לטפח את הכישרון שלכם ולבנות את דור העתיד של הספרות הישראלית. נעשה זאת בקבוצות קטנות ואישיות בהנחיית המורים המקצועיים והמעולים שלנו. הוצאת עם עובד מוציאה לאור ספרות איכותית מאז 1942 ושמה דגש על היכרות נרחבת עם ספרות משובחת, עכשווית וגם קלאסית. הקורסים שלנו ייחודיים מבחינת התכנים ונבנו במיוחד כדי לטפח את הכישרון היצירתי שלכם, להעניק לכם את הידע הנחוץ להבין את השדה שאתם פועלים בו ולנהל דיאלוג פורה עם יוצרים ועם יצירות. אנו מאמינים שאלו הן אבני היסוד של תרבות הספר.

מנחה: הסופר איתמר אורלב

מפגש ראשון: 15/03/2023

בעקבות ההצלחה נפתח מחזור נוסף
הממואר הוא מסע אל נבכי הזיכרון שאליו אנחנו בוחרים לצאת מתוך ידיעה כי המסע סובייקטיבי, ולכן מאפשר לנו את החופש לנוע בו כרצוננו. הכתיבה רב־ממדית; ואמנם היא נעה קדימה ואחורה על ציר הזמן, אבל גם מתרחבת לצדדים, וכך מאפשרת לנו להתבונן מחדש בזיכרונות עצמם וגם במציאות בהווה ובעבר, החורגת מגבולות זיכרונותינו.

מנחה: העורכת מאיה פלדמן

מפגש ראשון: 27/10/2022

הסדנה מיועדת למי שיש להם סיפור קצר בכתובים, ומטרתה לגבש את הטקסטים של המשתתפים לכדי יצירות מוגמרות, ערוכות ומוכנות לפרסום – בליווי אישי של עורכת מקצועית ובתמיכה של קבוצת הכותבים.

מנחה: המשורר והסופר יונתן ברג

מפגש ראשון: פרטים בהמשך

התנ''ך הוא הספר הנמכר ביותר בעולם. בסיפוריו מובאת התשתית של הסיפורים כולם. יחסי הורים וילדים, יחסי אחים, אומץ וגבורה, מבנים חברתיים, מאבקים והתפתחות האדם.

מנחה: הסופרת הגר ינאי

מפגש ראשון: פרטים בהמשך

סיימתם לכתוב ספר ואתם מעוניינים להוציא אותו לאור? קורס ההכנה להוצאה לאור מיועד בדיוק למטרה זו.

מנחה: הסופרת עינת יקיר

הקשר בין התמונה למילה הכתובה הוא קשר ששורשיו התרבותיים עמוקים ומרובדים. זהו קשר שבוחן את עצמו כל הזמן מחדש ומתמלא פרשנויות ואפשריות משתנות.

מנחה: הסופר סמי בֶּרדוגו

הסדנה תקנה למשתתפים דרכים של הבנה בנוגע לתהליך הכתיבה היוצרת. יינתנו דגשים הקשורים ב"מעמד הכתיבה", היינו, כתיבה כאן ועכשיו, ולא מתוך "פרספקטיבה" בעלת הבניות.

חדר משלנו

בית הספר לכתיבה של עם עובד

השאירו פרטים כאן

חיפוש